Satış ve İade

Sorufidani.com kullanıcılarının haklarını korumak için azami gayret sarfetmektedir.

Aldığınız eserlerden memnun kalmanızı istiyoruz. Bu nedenle, sorufidani.com üzerinden satın aldığınız eserlerde hata, intihal ve satın alma öncesinde gösterilen içerik ile uyuşmama durumunda 7 gün içinde hatalı eseri mümkün ise değiştirebilirsiniz, eserdeki hatanın eğitmen tarafından belirlenen süre zarfında incelenmemesi durumunda eserin ücreti tarafınıza iade edilir. Hatalı soru, intihal veya içerikle uyuşmama durumlarında satın aldığınız eserin ücretini talep edebilirsiniz.

Çoğu geri ödeme orijinal ödeme yöntemiyle yapılır. Bazı kısıtlamaların uygulanabileceğini ve bazı satın alımların yalnızca kredi olarak geri ödenebileceğini lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıya bakın.

Nasıl Geri Ödeme Talep Edilir?

Destek ekibimizle iletişime geçerek hızlıca bir geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız esere tıklayarak hatalı soruya ulaşabilir ardından hata bildir seçeneğine tıklayarak açılan ekranda Geri ödeme talep et seçeneğini belirleyerek de bir geri ödeme talebi oluşturabilirsiniz.

Bir geri ödeme talebi gönderirken sizden istenen bilgileri eksiksiz gönderdiğinizden emin olun.

Reddedilen Geri Ödemelerin Nedenleri

7 günlük geri ödeme politikamız kullanıcılarımızı korumak için uygulanıyor olsa da eğitmenlerimizi dolandırıcılıktan korumak ve makul bir ödeme planı sağlamak durumundayız. Ödemeler eğitmenlere 30 gün sonra gönderildiğinden, geri ödeme döneminden sonra alınan geri ödeme talepleri işleme alınmaz.

Geri ödeme talebi yapılmadan önce kurs içeriğinin tamamı indirildiyse geri ödeme talebi reddedilebilir. Son olarak, uzun süre boyunca birden fazla kurs satın alan ve geri ödeme talebinde bulunan kullanıcılar, geri ödeme politikasını kötüye kullanmaları nedeniyle ceza alabilir.